03 Eylül 2013 #1991352

TTNET'ten 5 Yıl Sonra Borç Mektubu Geldi!

Dün TTNET avukatı imzası ile gönderilmiş bir borç mektubu elime ulaştı. Gecikme faizi hariç x tutarda bir borcumun olduğu, ödenmemesi durumunda yasal işlemlerin başlatılacağı uyarısı var.


Üniversitede iken aldığım bu hizmeti sonlardırdıktan sonra, yaşadığım şehre dönmemin ardından şuan mektubun gönderildiği ikamet adresim ve cep telefonum değişmedi.


Borcum olsa bile neden bu kadar süre beklendi anlayamıyorum. Ayrıca borcu kapattırdığıma da eminim, ancak 5 sene sonra hangi evrağı nerede bulup hakkımı savunayım.


Ayrıca TTNET müşteri hizmetlerinde müşteri olmadan operatore bağlanabileceğim bir yol yok.

Pınar 67 Okunma

Cevaplar

 • Pınar06 Eylül 2013

  Bilgilendirme için teşekkür ederim yalnız yetersiz.Asıl soru olan neden 5 sene sonra fatura gönderildinin cevabı hala yok .Bunun için de yine peşinde koşulup TTNET bayisine dilekçe verilmesi gerekiyormuş. Size bu bildirim daha önceden yapılmış ancak siz ciddiye almamışssınız diyen yok .. Müşteriye hizmet verirken olan kalitenin sonrasında devam ettirilmesi gerekir.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Pınar05 Eylül 2013

  Bu kadar şikayeti olan genel bir problemin bu kadar uzun süre incelenmesi ,konunun ciddiye alınmadığı izlenimi yaratıyor bana. Ayrıca dün 440375'e gayet alakasız bir yoldan giderek(bağlandıktan sonra 6 karakter tuşlayıp en sonunda teknik arızam var diyerek) operatöre ulaştım.Hattımı 10.06.2008 iptal etmişim ama o zamanlar faturalar önden yani 1.6.2008 de kesiliyormuş.Mağdem fatura çıktıktan 10 gün sonra iptal ediyorum, o borcu kapamadan mı iptal ediyorsunuz hattı.Bu soruya da cevap alamadım .Bugün de cevap gelmesini bekleyip cevap alamamam halinde konuyu BTK'ya taşıyacağım.SAnırım o zaman daha hızlı bir dönüş sağlarsınız

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön