11 Aralık 2013

TTNET'ten 3 Gündür Teknik Destek Alamıyorum!

İnternet bağlantımın olmaması nedeniyle, 3 gündür düzenli olarak aradığım Türk Telekom'dan "sistemimizdeki güncelleme nedeniyle bilgilerinize ulaşamıyoruz, lütfen daha sonra tekrar arayın" cevabı alıyorum. 3 gündür internet bağlantım yok ve Türk Telekom tarafından mağdur edilmiş durumdayım. Talebim mağduriyetimin acilen giderilmesi ve 3 günlük kısmın faturamdan çıkartılmasıdır.

Vural 42 Okunma

Cevaplar

  • Vural12 Aralık 2013

    Firmanin sistemindeki güncelleme; benimse magduriyetim kaldığı yerden devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön