28 Ağustos 2013 #1980429

TTNET'ten 2 Yıl Sonra Gelen Fatura!

Annem adına kayıtlı olan internet hattını başka bir ile tayin sebebiyle Ağustos 2011'de kapattırdık. Aradan 2 yıl geçti bugün 2011 yılına ait 2 adet ödenmemiş fatura, faizleri ve masrafları ile birlikte çıkageldi.


Peki 2011 Ağustos ayında hat kapatılırken bir önceki ayın sözde ödenmemiş borcu neden alınmadı ve ota çöpe gece gündüz kampanya ile ilgili arayan TTNET borç için 2 yıldır neden neden aramadı mesaj ya da mail atmadı da 2 yıl sonra faizli cezalı bir faturayla karşımıza çıkıyor?


Bu konunun araştırılıp tarafımıza bilgi verilmesini rica ediyorum.

Funda 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön