16 Eylül 2013 #2013239

TTNET'ten 2 Haftadır İnternet Hizmeti Alamıyorum Kabloları Yokmuş!

1 Eylül 2013 tarihinden beri TTNET'ten internet hizmeti alamamaktayım. Gerek müşteri hizmetleri gerekse bulunduğum ilçedeki Telekom yetkilileri sorunun kaynağının kablo arızası olduğunu söylediler fakat sorun hiçbir şekilde çözülemiyor.


Nedeni ise malzeme eksikliği olarak belirtildi. Mardin Kızıltepede yaşıyorum şuan Kızıltepe'de bu arızayı giderebilecek malzeme (kablo) bulunmuyormuş. Yetkililerin söylediği tek şey malzeme talep ediyoruz fakat göndermiyorlar.


Bu mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum. Bu yaşanan sorun özellikle bölgemizde marka değerinizi düşürmüştür.

Mehmet 74 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Ekim 2013

  ttnet'ten artık tek isteğim bu komediye son verecekler mi vermeyecekler mi açıklasınlar. böyle bir firma nasıl "mardin'de kablomuz yok" gibi bir açıklama yapabilir. eğer mardin geneline kablo göndermeyecekseniz söyleyin biz de aboneliğimizi iptal edelim. bugün tam bir ay oldu. bu nasıl bir hizmet anlayışı, bu nasıl bir müşteri memnuniyeti?

 • Mehmet25 Eylül 2013

  sorun hala çözülmedi. ayrıca buradaki yetkililerden herhangi bir geri dönüş yok. mardin genelinde kablo yokmuş. sorunun ne zaman çözüleceği bilinmiyormuş. kablo olmadığı için yeni abone alımı dahi yapılmıyor. ttnet gibi bir firmanın mardin'e yetecek kadar kablosu yoksa buradan neden abone alıyorlar? tam bir komedi!

 • Mehmet19 Eylül 2013

  Tarafınızdan gerekli bilgilendirme yapıldı ancak Kızıltepe'deki telekom yetkilileri hiçbir geri dönüş yapmadı sorun hala devam etmekte. Ben 1 eylülden beri buradayım ancak komşum sorunun 2 aya yakın süredir devam ettiğini ve onun da başvurularına rağmen hiçbir şekilde çözümü için uğraşılmadığını belirtmekte. Sorunumuz en kısa sürede çözülmediği takdirde bu bölgedeki kullanıcılar olarak aboneliğimizi iptal etmeyi düşünüyoruz.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön