30 Ekim 2014

TTNET'teki Usulsüz Abonelik

25.10.2014 tarihinde ben evde yokken evime modem ve yeni bir sözleşme bırakıldığını gördüm. 28.10.2014 tarihinde evime gelen yetkili modem konusunda bilgi verdi, eski hattımı erişime kapadı, yenisi açılınca TTNET'i arayıp eskisini iptal ettirmem gerektiğini söyledi. Yeni hat 29 ekim günü açıldı ve ben TTNET çağrı merkezini iptal için aradım. Bir de ne öğreneyim taahhüt sürem dolmadığı halde kandırılmışım. Abonelik yenileyeceğini söyleyen bayi bana yeni hat açmış, eski hattımı kaparsam cayma bedeli 420 tl, yenisini kaparsam 320 tl. Durduk yere boşu boşuna cayma bedeli vermem isteniyor. İnsaf diyorum.

Murat 105 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Kasım 2014

    Bana usulsüz ttnet bağlantısı yapan bayi adına Tolga bey beni aradı, kendilerinin telekomdan daha ticari çalıştıklarını söyledi. Benim menfaatim için aynı paraya 3 kat hızlı internet bağladıklarını, benim 4440375 numaralı telefondan öğrendiğim eski hatta ait cayma bedelinin de gerçeği yansaıtmadığını 20TL mukabilinde cayabileceğimi, hatta bu ücreti kendilerinin ödemek istediklerini ve böylece kendilerinin usulsüz şekilde bağladıkları yeni hattımda kalmam için ısrar etti. Yeni hattımı kapatırsam 320tl cayma bedeli çıkacağını söylerek bir anlamda tehdit etti. Ben de kendilerinden tek istediğim şeyin usulsüz bağlanmış hattımın kapatılması olduğunu söyledim, eğer bedel yansırsa hertürlü yasal yola başvuracağımı kendilerine söyledim.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön