04 Aralık 2013

TTNET'te Yaptığımız Başvurular Sonuçlanmıyor!

25.10.2013 tarihinde yapmış olduğumuz, Tivibu+telefon+internet paketi başvurusuna istinaden hala yapılan bir icraat yok. Paketi satarken 1 hafta içinde bağlanır diyorsunuz. Neredeyse 2 ay olacak, hala gelen giden yok. Gelse de işi becerebilen bir ekibiniz yok. Ben şikayet etmekten bıktım, siz becerememekten bıkmadınız, TTNET.

Arda 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön