25 Ocak 2014

TTNET'te Teknik Destek Yok

Ttnet internet bağlatalım diye yapmadığınız kalmıyor internet bağlatacağımız zaman da ilgi yok. Ayda 60tl ödüyoruz ama modem bağlamaya Allah'ın bir kulu gelmiyor gelmemek şöyle dursun telefondan da hizmet alamıyoruz. Her çıkan başka şey söylüyor meğer internetimizi bağlamamışlar. TTNET adrese gelip bu modemi kurmanız istiyorum. Ben müşteriysem ve bu interneti siz bana sattıysanız ve ben bunu kullanamıyorsam siz bana destek olmak zorundasınız. Ben oturup sizden telefon beklemek zorunda değilim.

Dilek 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön