03 Eylül 2013 #1990081

TTNET'te Sorumsuzluk Diz Boyu!

Hat nakil işlemi için başvuruda bulunmuştum ancak çok değerli TTNET hiçbir bilgi vermeden başvuru işlemimi iptal etmiş ben de boş boş bir haftadır bekliyorum. Satış noktalarına başvurduğumda ise yasa dışı olduğunu öğrendiğim 25 TL'lik bir nakil ücreti talep ettiler.


Daha önce de aynı satış noktası benim adıma kampanyalı bir telefon göstermişti kesinlikle memnun değilim taahhüdüm dolar dolmaz hattımı kapatacağım ve bilişim öğretmenliği yapıyorum hiçbir öğrencime veya velime tavsiye etmiyorum geçen dönem 13 kişiyi ben vazgeçirdim TTNET aboneliğinden...

Şeyhmus 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön