30 Ocak 2015

TTNET'te Ping Problemi Yaşıyorum

Yaklaşık 2 aydır TTNET ping problemi yaşıyorum ve defalarca destek istememe rağmen sorun çözülmedi. Bir çok müşteri temsilcisi ping nedir onu dahi bilmiyor. Bilenlerde ping için müdahale edemediklerini söylüyor. Ping müdahalesini hizmet sağlamayacak da kim sağlayacak merak ediyorum. Sorunun bir an önce çözülmesini istiyorum. Aksi durumda hizmet akdine son verip diğer hizmet sağlayıcı firmalarla çalışacağım. Bakınız resimlerde ping problemi görüntülenmektedir.

Akın 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön