13 Haziran 2015

TTNET'te Hizmet Sıfır!

2 yıllık abonelik bittikten sonra arayan kibar bir bayan tarafından tekrar 2 senelik aboneliğe ikna edildim. Cezbedici tarafı Tivibu'nun her yerde hizmetinin dahil olmasıydı. Tivibu Go hizmetini kullanamadım 12 gün boyunca sanırım 20 defa şikayetimi belirttim bana geri dönüş sağlanmadığı gibi her seferinde saatlerce telefonda mahkum kaldım isim gücüm arasında.


Yapacakları hizmet olmayınca iptal kararı verdim ve kullanamadığım bir hizmet bedeli olarak tarafıma 50 TL yansıtıldı. Hem eksik hizmet verilsin hem de 12 gün için 50 TL yansısın. Şikayetçiyim TTNET teknik servislerinden ve hizmet kalitesinden.

Mehmet 169 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Haziran 2015

    Evet konu hakkında bilgilendirildim. Hediye olarak verilen heryerde tvbu paketi sayesinde tekrar aboneliğimi uzatmıştım. Ve bu hizmeti koca TTNET hesabımda başlatamadığı için aboneliğimi iptal ettim. Ve 50 TL gereksiz yere ödemiş oldum. Kullanmadığım hizmet için. Asıl gerekli olan hizmetten istifade edemedim anlayacağınız. Herkes kendi tarafından haklı. Haksız olan her zaman kullanıcı.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 15.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön