04 Eylül 2013 #1993773

TTNET'te Biri Borcun Yok Diyor Peşinden Avukatı İcra Tehditli Yazı Yolluyor!

Daha önce burada dile getirdiğim 5 yıl sonra borç çıkarılması ile ilgili TTNET beni aradı. Yanlışlık olduğunu ve borcum bulunmadığını, tam 3 kez arka arkaya arayarak dile getirdiler. Fakat bugün, Avukat aracılığı ile bana Tehdit yazısı yollayıp, 20.60 TL (faizi hariç) borcum olduğunu, 13 Eylül'e kadar ödemezsem icra takibi başlatacaklarını söyleyerek beni tehdit etmişler.


Nasıl bir kurum bu anlayamadım. Hani borcum yoktu? Borcum olmadığına dair daha önceki görüşmeler kayıt altına alınmıştı (Müşteri temsilcileri hep öyle söylediler).

Şerif 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şerif06 Eylül 2013

    Bir daha TTNet'in adını bile duymak istemiyorum. Sosyal medyada sürekli bu konuyu taze tutuyorum. Etkileyebildiğim insanları TTNet'ten vazgeçirmeye uğraşıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön