09 Temmuz 2014

TTNET'tan Açıklama Alamıyorum

Gelen faturamda yaklaşık 60 lira olan faturam 90 lira olarak geliyor. Aldığım hizmet bedelinin yarısından fazlası ek olarak faturama yansıtılıyor ve tam bir açıklama alamıyorum. Hep faturamdaki bu dalgalanmalar bir tüketici olarak artık ciddiye almam gerektiği kararıyla bu şikayetim için gerekli olan yanıtı almanın en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum. Bu açma ve kapama bedeli olan 19 TL ne gibi bir masraf karşılığında benden talep ediliyor ?

Orçun 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön