27 Ocak 2014 #2258646

TTNET'nin Altyapı Sorunu

Şirketimizde kullandığımız internet hizmeti için Netlimitsiz paketi tercih ettik ve 8 Megabit hız almamız gerekirken problem olarak Türk Telekom alt yapısını göstererek bize 2 megabit hız alabileceğimiz söylendi. Artık en ücra köşelerdeki semtler bile fiber hiper internet kullanırken İkitelli Organize Sanayi bölgesi gibi bir yerde böyle problemler Türk Telekom gibi bir markaya yakışmıyor.


Konuyla alakalı problemimizin çözümünü, çözülemiyorsa aboneliğimizi iptal ettirip farklı bir firma tercih edeceğimizi bilginize sunarım.

Aytaç 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön