09 Temmuz 2013

TTNET'le Ortaçağ'ı Yaşıyorum 3 Gündür İnternet Bağlantım Yok!

TTNET'le yaşadığım(ız) tüm çevrem'de buna dahil, sorunların ardı arkası kesilmiyor. Bazen ben Ortaçağ'da mı yaşıyorum diye düşünmeden edemiyorum. 3 gündür internet bağlantım yok, her aramamda arıza kaydı oluşturuluyor, elemanlarınız zaten makine gibi, sizi anlamamak için ellerinden geleni yapan karşı tarafı saf yerine koyan aynı şeyleri tekrarlayıp duran makineler gibiler.


Sorunumla ilgili ne geri dönüş yapan ne bilgi veren ne de ilgilenen birileri var! Eskişehir Türk Telekom'da aynı sizler yani büyük merkez gibi sorumsuzluk ve lakaytlık ta sınır tanımıyor. 3 gündür telefonları meşgul,yani meşgul değil açık bırakılmış!


Bundan böyle bu sorumsuzluğun hizmet kalitesizliğinin peşini bırakmamaya karar verdik. Yasal haklarımız TÜKODER, sosyal medya başta olmak üzere her yolu deneyeceğiz!

Aysemin 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön