29 Ağustos 2013 #1981883

TTNET'in Yaptığı Ayıp Ve Faiz Stratejisi!

Böyle bir platformu biz vatandaşlara sunduğunuz için tüm Sikayetvar.com çalışanlarına teşekkürü borç bilirim öncelikle.


Sorunuma gelirsek; Bizim 30.10.2008 Tarihinde iptal edilmiş 18994635** Numaralı hesabımıza dair bu gün eve TTNET Avukatı tarafından fatura geldi. Ve içinde de "Fatura gecikme bedelini şu tarihine kadar ödemediğiniz taktirde icra takibi başlatılacaktır" Gibisinden bir metin yer almakta.


Ben Annem ile İnterneti kapatmaya gittiğimde son bir faturanızın olduğunu ve onuda ödemeniz halinde hesabımızı kapatabileceklerini söylediler. Bizde o mevcut faturayı ödedik ve hesabı kapattık. Size yıllar sonra böyle fatura gelse ne düşünürdünüz? Neden yıllar önce haber verilmedi?

Rıdvan 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön