21 Ocak 2014 #2248467

TTNET'in Yanlış Bilgi Vermesi Yüzünden Ceza Ödemek Zorunda Kaldım

8 ocak 2014 tarihinde TTNET G** hanım tarafından arandım. Diğer servis sağlayıcısında taahhüdümün dolduğunu söyleyen G** hanım TTNET'e geçiş yapabileceğimi söyledi. Ama dolmasına 6 ay varmış. Diğer servis sağlayıcısına ceza ödemek zorunda bırakıldım. TTNET' i iptal etmek istiyorum zorluk çıkarıyorlar. 4440375 deki müşteri temsilcisi adres bilgim uymadığı için işlem yapamayacağını söylüyor halbuki bu adrese teslim aldım evrakları. Çözüm üretilmediği takdirde gerekli şikayetlerimi yapacağım.

İlknur 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön