06 Temmuz 2013

TTNET'in Yanlış Anlaması Bana İcra Takibi Olarak Geri Döndü!

Nakil işlemlerinden önce 167.75 TL tüm ödemeleri yapıp interneti kaptırdım. TTNET müşteri numaramı yanlış almasından dolayı tekrardan yarını belirttim. Türk Telekom tarafından yeni eve bağlantısı gerçekleştirildi. 7 gün geçtikten sonra müşteri hizmetlerine defalarca arama yaparak internet bağlantım olmadığı ve iş için aldığımı belirttim. Telefon üzerinden hizmet yetersizliğinden dolayı kapatma kararı alarak tamamı ile iptal ettirdim.


25.03.2013 tarihinde şubat ayının kullanmadığım 75.20 TL fatura gönderilmiş, sorgulama
yaptığımda bu faturayı ocak ayının ait olduğunu ve nakil işlemlerinden önce ödediği mi belirttim. Adımda icra takibine başlatılmış 103 TL olmuş, evraklar ile 257 TL ulaşmış.

Talip 103 Okunma

Cevaplar

 • Talip08 Temmuz 2013

  Ttnet' in ilgisiz yüzünden çözülmeyen sorunlar Dsmart tarafından 1 haftada içerisinde çözüm getirildi. Dsmart'dan bu işi öğrenmek için ders almayı teklif edin bence

 • Talip08 Temmuz 2013

  TTnet tarafından arama işlemleri yapıldı ses kayıtlarımı aldılar ve hala dönüş yapılmadı saten bu yaşananları o gün konuştuğumda verdiğim süre zarfında ses kayıtlarımı kontrol edilseydi bunlar yaşamazdı. 257 TL ödedim, en kısa sürede Tüketici Haklarına dilekçe mi ve bir üst mahkemeye şikayetimi bildirimini yapıcam sonuna kadarda gitmeyi planlıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön