21 Ocak 2014 #2247800

TTNET'in Veremediği Hizmette Düzenleme Yapması Gerek

2007'den beri TTNET kullanıcısıyım. Yıllardır bağlantım sorunlu oldu. Şikayet kayıtlarım sonucu gerekli ayarlamanın yapıldığı cevabını aldım. Bir süre düzgün şekilde bağlanıyordum ancak sonrasında tekrar sorun baş gösteriyordu. Zaman zaman ekip gönderildi ancak gelen ekipler bir sorun olmadığını söyleyerek gittiler. Israrla şikayet kaydı oluşturmaya devam ettim.


Son oluşturduğum şikayet kaydından sonra gelen ekip ise söz konusu sorunu telefon hattını evime getiren direk üzerinde işlem yaparak çözdü. Hem internet bağlantım hem de cızırtılı olan telefon hattım normale döndü.


Yıllardır benden vermediğiniz sınırsız internet servisi için aldığınız ücret için bir düzenleme yapmanız gerekmez mi?

Ragıp 49 Okunma

Cevaplar

 • Ragıp28 Ocak 2014

  merhaba, bana yapılan bilgilendirme kampanyamın sona erdiği yönündeydi. kampanyam sona ermesine rağmen bana şubata kadar devam ettiği bilgisi aktarıldı. böyle bir durumda fazla gelen faturamın sorumlusu ben olamam. bu konuyla ilgili hiçbir muhattap bulamadım. müşteri temsilcileriniz yetersiz -olduklarından dolayı- sorumla alakasız bir cevap olan neden kampanyamın sona erdiğini bana ısrarla anlattı. benim itirazım kampanyamın sona ermesine değil, sona ermesine rağmen hem online işlemlerden hem de çağrı merkezinden 7 şubat 2014'te sona eriyor şeklinde bilgi almama. gerekli ilgiyi göstermezseniz, kanalarınız yetersiz kaldığı için borçlarımı ödemeyeceğim ve bu borçların tahsili için hukuk kanallarına başvurmak zorunda kalacaksınız. şirketiniz bir iletişim firması olmasına rağmen gerekli iletişimi sağlamakta çok yetersiz.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ragıp21 Ocak 2014

  Yazmayı unuttuğum bir nokta daha var. Daha önceki şikayetlerimden farklı olarak bu seferkinde sözleşmemin feshini istedim. Çünkü ben internet hizmeti almıyorum, alamıyorum. Nedense bu tehditimle birlikte sorun çözüldü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön