19 Eylül 2013 #2020032

TTNET'in Verdiği Hizmet Reklamdan İbaret!

Nakil etmek istediğim internetimi yıl 2013 olmasına rağmen TTNET bana çözüm üretmediği için iptal ettirdim. Hızım 16 mbit iken 200 m uzağımdaki sokakta 16 mbit kullanılırken benim yeni bölgemde 16 mbit desteklenmiyor diyerek beni 8 mbit düşürdüler.


TTNET reklamlarına kanmayın bir sokak kutusu güncellemesi yapamayacak kadar çaresizler.
Beni mağdur ettiler üstelik çok da bilgisizler bizlere gösterdikleri teknolojiler ve yaygın ağ durumu sokaklara giremeyecek kadar vahim. Saygılar...

Mustafa 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön