14 Eylül 2013 #2011112

TTNET'in Vediği Modemle Tivibu Ev'i İzleyemiyorum!

Evimde Tivibu Ev ve internet kullanmaktayım. Modem TTNET tarafından takılmıştır. Zaman zaman Tivibu donmakta, modemden 3-4 metre uzakta bilgisayarlar yavaşlamakta, bağlantı kopmaktadır.


TTNET'e danıştığımızda modem hatası olduğu söylendi. Daha güçlü bir modem aldık. Bu sefer de Tivibu'yu seyredememeye başladık. TTNET'e ulaştığımızda başka modem kullanamayacağımız, sadece TTNET'in modemiyle Tivibu'yu seyredebileceğimiz söylendi.


Böyle mantıksızlık olur mu? Modası geçmiş, düşük güçlü bir modeme beni mahkum etmeye, modem de arıza varsa ille de TTNET'ten modem almaya beni nasıl mecbur ederler! 11.09. 2013 günü servis yazdırmama rağmen de hala gelmediler.

Osman 195 Okunma

Cevaplar

 • Osman15 Eylül 2013

  Cevap verdik diye sizi de yanıltıyorlar. Henüz bana ulaşan olmadı..

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Osman14 Eylül 2013

  Uzaydan, Çemişgezek'in mezrasını arayacaklar ya. Halâ arayacaklar...

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön