23 Eylül 2013

TTNET'in Tutarsız Davranışları Müşteriyi Bıktırıyor!

TTNET'e internetten yalın internet başvurusu yaptım. 2 gün içinde aradılar ve adresimin eksik olabileceğini söylediler bende yeni taşındığımı bana verilen adresin bu olduğunu belirttim. 2 gün sonra adresime ulaşılamadığı için başvurumu iptal ettiklerini belirten bir mesaj attılar.

Navigasyonla evimin adresini daha detaylı bir şekilde tespit ederek tekrar başvurdum. Bugün aradılar geleceklerini söylediler evde olmadığımı söyledim, daha sonra geleceklerini söylediler şimdi ise adresim hatalı olduğu için tekrar başvurmam gerektiğini belirten bir mesaj gönderdiler.

Bu nasıl çelişki bu nasıl hizmet anlayışı? Bir müşteri olarak mesajlara mı çalışanlarınızın sözlerine göre mi hareket edeceğim?

Demet 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön