29 Ocak 2014 #2264841

TTNET'in Teknik Ekibi Randevuya Sadık Kalmadı

TTNET'i bir aydır hız ve bağlantı problemleriyle ilgili arayıp duruyorum. Durduk yere sıfır modem aldım, kabloları değiştirdim ama sorun düzelmedi. En son TTNET teknik servisten aradılar ve ertesi gün öğleden önce mi sonra mı müsait olduğumu sordular. Ben de öğleden önce müsaitim, servis için gelebilirsiniz dedim. Fakat o gün ne gelen vardı ne giden ve de hiç aramadılar.


Keşke taahhüdüm olmasa hemen kapatırım, bundan sonra kimle görüşürsem görüşeyim TTNET'i kesinlikle kullanmamalarını tavsiye edeceğim. Hızım 1.75 mb'ı geçmiyor. TTNET'i her platformda şikayet edeceğim ve hakkımı arayacağım.

Muhammet 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön