10 Şubat 2014 #2284410

TTNET'in Tek Derdi Modem Satmaktı Onuda Yaptı Ama Yine Hızı Veremedi!

1833170083 hizmet numaralı TTNET kullanıcısıyım. 1 haftadan beri sürekli olarak aranıp taahhüt kapsamında internet kullanım hızımın yükseltileceği söylendi. Yapılmasını istediğim de, kullandığım modemin bizi desteklemediği söylendi ve daha yüksek kapasitede modem alman istendi.


Yeni modemi temin ettikten sonra kullandığım hattın hızı desteklemediği söylendi ve harcadığım para ve zaman yanına kar kaldı.


TTNET pişmanlıktır! Hem yavaş internet hem de ilgisiz müşteri hizmetleri...

Ege 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön