29 Ağustos 2013 #1982336

TTNET'in Sürpriz Ek Faturası Tutarı 0.25 TL!

3 aylık yalın internet abonesiyim. Bu pakete kaydımı yaptırmadan önce fiyatlandırmayı detaylıca incelemiş ve abonelik başvurusu esnasında Çorum şubesinde bulunan ilgili kişiye ek ücret olup olmayacağını sormuş bulunmakta olup ek ücret olmayacağının onayını almış bulunmaktayım.


3 aylık yalın internet bedelini i 214+8 TL şeklinde fatura kesiminden sonra/ilk ay belirtilen süre içerisinde ödemiş bir müşteri olarak ikinci ay sürpriz bir şekilde normalde tek fatura olması gerekirken 0.25 TL'lik bir ek fatura ile karşı karşıya kalmış bulunmaktayım.


TTNET'in E-Mail adreslerine mail atmış olmama rağmen günler geçmiş ama dönüş yapılmamıştır.
(Değinmek istediğim nokta ek faturanın miktarı değildir.)

Mesut 78 Okunma

Cevaplar

 • Mesut21 Eylül 2013

  Yine süpriz fatura: http://prntscr.com/1snd6z ? ? ?

 • Mesut01 Eylül 2013

  Telefon ile ulaşamadıysanız tekrara arayacaksınız. Bana mail atmışsınız o mail üzerinden dönüş yapsam veya sorunu direk mail adresinize iletmiş olsam bana dönüş yapmayacaksınız bunu biliyorum ben.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön