27 Ocak 2014

TTNET'in Sözleşmemi Uzattığımda Vaaddettiği Hizmet

Ümraniye Türk Telekom müdürlüğünde sözleşmemi 1 yıl uzatmam dahilinde ücretsiz olarak 1 yıl yararlanabileceğim Tivibu home plus olacağını bildirdiler. Sözleşmemi uzattım 2 gün içerisinde gelineceği söylendi. 2 gün sonra aranarak alt yapıda sorun olduğu ve bu hafta bu uygulamanın sona ereceği ve yararlanamayacağım söylendi. Bulunduğum mahallede yan komşum Tivibu alırken bana neden bu şekilde söylendi merak ediyorum.


Ayrıca alt yapıda sorunumuz yok, 8Mbit hızla internete bağlanabiliyorsam nasıl bir sorundur bu anlam veremedim. Madem Tivibu alamayacaktım neden bu baştan söylenmiyor? Sadece üyeyi 1 sene daha kendimize bağlayalım mantığı mıdır bu?


Sözleşmem bitsin TTnet mi? Asla.

Emir 74 Okunma

Cevaplar

 • Emir04 Şubat 2014

  Göndermiş olduğunuz ilgili mailde telefon ile irtibat kurmaya çalıştığınızı ancak ulaşılamadığınızı belirtmişsiniz, ancak telefon numaram 7/24 açık olmasına rağmen ben sizden gelen bir çağrı göremedim. Bu tarz çözüme yönelik mail atmanıza gerek yok, bana gerçek çözüm ile gelmenizi rica ederim. Şikayetimi tekrarlıyorum. Ben tivibu kullanmak için sözleşmemi yeniledim. Bana 1 ay geçmesine rağmen gerçek bir ÇÖZÜM ile gelinmiyor. O öyledir bu böyledir denileceğine, kapıma bir ttnet aracı gelip cihazı getirerek bağlanması bu kadarmı zor? Yanımdaki daire kullanıyor fakat benim evimde ne akla hizmet ise alt yapı sorunu varmış. Tivibu internet üzerinden tv alt tarafı, evimde 8 mbit kesintisiz hızda internet alabildiğime göre neden tivibu servisinin alt yapısı bozuk bu ayrı bir düşünce yaratıyor. İlgili arkadaşlar bu konuyu lütfen araştıralım ...

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emir28 Ocak 2014

  Sorunum için hiç bir çözüm uygulanmadı. Ancak klasik cevaplar veriliyor.

 • Emir28 Ocak 2014

  Bana özelden atmış olduğunuz mailde arandığınızı ancak ulaşamadığınızı belirtmişsiniz. Ancak beni arayıp ulaştınız bir bayan müşteri temsilciniz bana alt yapıdaki bir problemden dolayı getirilemediğini ve bu gün son gün bunu çözmeye çalışacağız şeklinde bir konuşması oldu. Görüşmelerimiz kayıt altında olduğuna göre açın bakın görüşmemizi. Bu görüşmeden sonra zaten bir daha aranmadım. Ben sadece tivibu için sözleşmemi uzattırdım. Bir çok firma hem tv hem internet paketi verior. Ben TTnet te kalmak istediğim için tivibu yu seçtim ancak şu anda anlıyorum ttnetin müşterilerine verdiği değeri...

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön