28 Ağustos 2013 #1978984

TTNET'in Sözde Fibernetinden Çevirmeli İnternet Bağlantısı Bile Daha Hızlı!

Evimdeki internet bağlantısını kapıma Türk Telekom'dan gelen kişiler tarafından yanlış
beyanatlarla fibernete geçiş yaptılar fakat fiyat artışı (kesinlikle olmayacağını söyledikleri halde), bağlantı sorunları ve hız sorunu. Eski internet bağlantım şu anki fibernetten daha hızlıydı böyle berbat bir hizmet yok, çevirmeli internet bağlantısı daha hızlıdır. Sözde 20 Mb/s ama hiç göremedik biz bu hızları.


TTNET'ten kesinlikle memnun değilim hiçbir hizmetinden, sadece insanları delirtiyor. Kanıt olarak ta ekte fotoğrafı görebilirsiniz, bu sonuç 3-4 defa testte alınmıştır. En hızlılarından biri diyebilirim, kanıt ortada...

Ali 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali28 Ağustos 2013

    her ttnet şikayetime noktasına kadar aynı mesajla cevap veriyorsunuz ama çözüm sıfır.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön