27 Nisan 2015

TTNET'in Sorun Çözememe Yeteneği!

4 gün önce TTNET sistemine internetimin çalışmadığı ile ilgili olarak kayıt bırakılmasına rağmen 4 gündür bana dönüş yapmayıp kalkıp sistemden arıza kaydımı silmekteler.
TTNET faturanı ödemediğinden anında kapatmasını, kampanyalarla, ücretlerle rahatsız etmesini bilmekte, defalarca aramakta ama hiçbir şekilde sorun çözememekte ve müşterilerini mağdur etmektedir!

Selin 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 29.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön