13 Mayıs 2015

TTNET'in Sorumsuzlukları Bitmiyor!

Nakil işlemlerinden kaynaklanan sorunlardan dolayı 3 ay interneti kullanamadım. Bu sure içerisinde yaptığım ödemelerin geri iadesini istedim yapmadılar. Faturam TTNET = 55 Telekom= 15 toplam 70 TL olması gerekirken sürekli fazla ödüyorum.


Meğer televizyon hizmeti alıyormuşum ondan fazla geliyormuş. İptalini istedim fakat hala faturamda televizyon hizmet bedeli gözüküyor. Sadece son TTNET faturam 73 TL. Bir kere taahhütte imzanı attıysan işin bitti adamlar kafasına göre takılıyor hiçbir şeyi değiştiremiyorsun. Adamlar çatır çatır faturayı yazıp gönderiyor tahsil ediyor. Birilerinin internet hizmetini TTNET'in tekelinden kurtarması lazım. Olmaz olsun TTNET bu ülkeye yakışmıyorsun!

İsmet 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2015

    14.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön