03 Şubat 2014 #2271807

TTNET'in Sorumsuzluğu

İnternetimdeki hız sorunu daha sonra da internetimdeki kopmalar için bir hafta kadar TTNET i aradım düzelttik dediler. Aynı gün tekrar bozuldu. En son 1 şubat 2014 günü tamemen koptu. Bir türlü teknik servis göndermeyen TTNET defalarca aradıktan sonra 2 şubat pazar günü haber vermeden servis gönderdi öğleden sonra ve kabloda sorun olduğu ortaya çıktı. Böyle küçük bir sorun için bir hafta bekletip ay sonundaki faturada hizmet kalitesi sıfır olan günlerin parasını alan TTNET 3 metre kablo için 10 tl bedeli ay sonunda faturada kesmeyi ihmal etmiyor.


Gelen servis hız 4mbps dedi. Oysa paket 8mbps bunun için de TTNET'i arayıp bir dünya stresin üstüne soracak halim kalmadı. Haftam da berbat oldu.

Ayşegül 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön