27 Mart 2013 #1710719

Ttnet'in Sağlayamadığı Hizmet!

2012 Eylül ayının sonlarına doğru Yalın İnternet kampanyasından yararlanarak Ttnet abonesi oldum. İlk 2 ay 6 mbps'ye yakın hız kullanabilmekteyken, son 4 ayda sürekli hız düşüklüğü ve hız düşüklüğü giderildiğinde ise döngüsel olarak kopma sorunu yaşadım. Gerekli düzenlemeler için teknik desteği defalarca arayıp 35'i aşkın hata bildiriminde bulunmama rağmen ne Ttnet'ten geri bildirim aldım ne de sorunumda çözüme ulaşabildim. Yerinde inceleme için teknik ekip isteğimse görmezden gelindi. Şuan 0, 1 ile 0, 6 mbps arası gidip gelen bir hızla nete bağlanmaya çabalıyorum. Artık kullanamadığım bir hizmete gereksiz fatura ödemeleri yapmak istemiyorum.

Emine 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön