22 Ocak 2014 #2249092

TTNET'in Sağladığı Düşük Hız

4 Ay önce 16mbıtlık yalın ınternet abonesi oldum. O günden beri 5,36mbıtten yukarı hız alamıyorum. Aramalarımda telefon faturama kabartmaktan başka işe yaramıyor en son Türk Telekom'a yönlendirdiler. Oradan da aranıp alt yapının bu hiza uygun olmadığı iletildi şimdi eğer ki benim bulunduğum yerde 16mbıte uygun değildiyse alt yapı neden uyarılmadım alabileceğim maksimum hızın bana iletilmesi ve şu paket size daha uygundur denilmesi gerekmiyor muydu?


Bir an önce hız sorunumun giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde nasıl TTNET benle yaptığı sözleşmeye uyulmadığında yasal yollara başvuruyorsa bende aynı sözleşmedeki hakların verilmediğinden dolayı tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

Osman 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön