16 Eylül 2013 #2014173

TTNET'in Reklamlarındaki 8 Mbps'nin 1 Mbps'sini Bile Görmedim!

Bulunduğum bölgede TTNET kullanıcılarının tamamı şikayetçi. Daha önce TTNET genel merkeze bir çok dilekçe yazdık hatta biri 160 imzalı hızımız 0.75 mb diye, çoğuna cevap bile verme tenezzülünde bulunmadılar.


Verilen cevap alt yapınız zayıf Türk Telekom ile görüşün dediler, bizde bu kelimeye cevap parayı siz alıyorsunuz dedik. Yani kısaca televizyon reklamlarına kanıyoruz.


Reklamlarda 8 mb, 16 mb fiber fiber, falan diyolar ya ben onun %1 bile görmedim. Dünya fiber+
internete geçti şimdi dahada hızlısını arıyorlar bizde burada milattan önce 1800 yılında kullanılan interneti kullanıyoruz . Parayı öderken de o fiber hızda kullanan arkadaşlarla aynı para ikram yok yani.

Yalçın 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön