09 Ekim 2015

TTNET'in Nakil Yapama Sorunu!

13.09.2015 tarihinde verdiğim yalın internet nakil başvurusunu halen yapamayan TTNET'ten şikayetçi bile değilim. 1 aya yakın süredir nakil yapma becerisini gösteremeyen TTNET'i internet servis sağlayıcı olarak seçmem tamamen kendi hatam. Aynı ya da benzer hataya düşen diğer, yaklaşık 25.000 kişi de şikayetlerini geri alsın ve hatalarını kabul etsinler.
Yazık! Şikayet etmeye bile değeceğinizi düşünmüyorum artık.

Kaan 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön