13 Şubat 2013

Ttnet'in Nakil Başarısızlığı ve Vurdumduymaz Tavrı!

11. 01. 2013'te müş. hiz.'ne şahsen giderek nakil talebi yaptım. Telefon ve internetimin aynı gün nakledileceği bilgisi verildi. 15. 01. 2013'te telefon bağlandı, internet yok. Hergün aradım her seferinde kayıt açıldı sonuç yok. 28. 01. 2013'te nihayet internet verilebildi (İstanbul'un göbeğinde).


Bu süreçte nakil işleminin fazlasıyla uzaması nedeniyle hattımı iptal etme talebimi çağrı merkezinde birkaç kez dile getirdim, ancak nakil sonuçlanmadığından dikkate alınmadı. Sonunda hatalarını kabul etseler de, artık internet verildiğinden iptal edersem taahhüt vb. faturasına katlanacağım söylendi. Hizmeti veremezken talebi dikkate alma, sonra olay bitmiş zaten de, kapat. Faturayı yine müşteriye kes!

Semih 51 Okunma

Cevaplar

  • Semih17 Şubat 2013

    E-mail adresime yapıldığı belirtilen bildirim, şikayetime konu hususla alakalı herhangi bir cevap içermemektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön