08 Ağustos 2015

TTNET'in Müşterilere Verdiği Değer!

TTNET ten şikayetim var.
Ben TTNET'e başvurdum mobil olarak. Bana telefonda modem geldikten 1 gün sonra internetin aktifleştirileceği söylendi fakat modem geldikten 3 gün sonra bile hizmet alamadım. Yan komşum ile ben aynı anda başvurmuştum onunki açıldı benimki açılmadı. Ve telefonda ukala ukala konuşmalar yapıldı "bekleyin gelirler" gibi. Ben evimde internet üzerinden çalışıyorum. 1 gün içerisinde açılacağını söylediler ben işlerimi takip edemedim benim mağduriyetimi kim karşılayacak. Telefonda ses kaydı var isterseniz onu da atabilirim. Maddi manevi tazminat davasına kadar götüreceğim işi bugün (8 ağustos) açılmazsa. Tüketici haklarına kadar şikayet edeceğim sizde bana yardımcı olmazsanız.

Nihat 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön