03 Eylül 2013 #1991079

TTNET'in Müşteri Hizmeti Eksikliği Ve Alt Yapı Sorunu!

4 Ay önce Çorlu'ya taşındım ve taşındığım ilk gün TTNET - Türk Telekom'a giderek internet başvurusunda bulundum bina yeni olduğu için 1 aya gelir dediler üstünden 4 ay geçmesine rağmen hala bağlantı olmadı ve Ofise gittiğimde dalga geçer gibi sizin oraya proje daha başlamadı en az 6 ay gelmez dediler.


Bende burada size en az 10 defa şikayet etmeme rağmen biz size döneceğiz deyip hiç dönmediniz. Bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini ve tarafıma doğru dürüst bir bilgi verilmesini istiyoruz. Siz insanlara hizmet veriyorsunuz bunu unutmayın!

Fatih 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön