30 Ocak 2014 #2265800

TTNET'in Kısa Süreli Çözümleri

Öncelikle TTNET'in bana hallettiği 20 dakikalık "kalıcı" çözümler için teşekkürler. Bugün internetim 3 defa kesildi ya da 3 defa geldi desem daha iyi olur. Destek hattını aradım. Sağ olsunlar çözdüler. Ama ne yazık ki sadece 20 dakikalığına. 2 defa bunun dejavusunu yaşadım. Lütfen artık "bölgede sadece siz varsınız" diyerek başka bir alternatifimiz yok diye çok sevinmeyin. Kaliteli olun biraz. Lütfen çözüm yaratın bize, 20 dakikadan fazla olsun mümkünse.

İsmail 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön