21 Eylül 2013 #2023858

TTNET'in Kendi Kusurundan Dolayı Alamadığım Hizmete Fatura Gönderdi!

22.08.2013 tarihinde bağlantı sorunum olduğundan TTNET'e arıza kaydı bıraktım. Bir arkadaş geldi ve modem bozuk dedi. Bende gidip modem aldım sonra sorun modemde değil size gelen hatta dediler fakat merkezi bir yerde oturduğum için buna da itiraz ettim bu sefer ankastre sistemde dediler en son itirazımda başka bir arkadaş geldi ve prizi iptal edin geçecektir dedi.


3 gündür bağlantım kopmuyor ve 17 Eylüle kadar bu sorun devam etti. Dün bana SMS geldi ve bir aylık faturayı gördüm. Bu süre zarfında internetten verim almadım bırakın verimi bir de fazladan modem var elimde. Konuyla ilgili faturamın bu süre içinde iptal edilmesini istiyorum. Ben bu denli ciddiyetsiz bir servis görmedim.

Kenan 59 Okunma

Cevaplar

  • Kenan26 Eylül 2013

    Günlerce servisin geldiği ve bağlantının bir türlü adam akıllı sağlamanadığı sistemin sorumlusu TTNET değilmiş ! Açıklamaları bu şekilde.Kendilerini o denli sağlama alıyorlar ki servis formu vermeyi reddediyorlar.Gelen arkadaşların hepsi ayrı telden çalıyor ama bu sorunun sorumlusu TTNET değil.Peki hangi sorun olacak ki TTNET sorumlu olacak çok merak ediyorum.Bunun için mahkeme v.s ne varsa başvuracağım.Servis adı altında yoldan geçen Ahmet i Mehmet i yollamakla olmaz bu işler..

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön