18 Ocak 2014
Yorum Yap
#2242016

TTNET'in Kendi İçindeki Bilgisizliği

2 senedir defalarca yapmış olduğum internet başvurusu sonucu verilen bilgi ikamet ettiğim muhitte boş hat olmadığı bu sebepten hizmet alamayacağım oldu. Ocak ayı başında yaptığım başvuruda evime hat çekildi ve modemim evime gönderildi ama 3 gün sonra verilen bilgide ikamet ettiğim muhitte fiber internet bağlantısı olmadığı bu yüzden hizmet olmak için normal ınternet başvurusu yapmam oldu.


Bu bildiriye mütakiben yaptığım başvuru ikamet adresimde fiber internet olduğu ve normal ınternete başvuru yapamayacağım oldu yalın internete başvurduğumda da sistemde bir hata olduğu ve bu hizmeti alamayacağım oldu. Bu saçmalığın son bulmasın ve tarafıma acil bilgi verilmesini istiyorum.

Bilgin 113 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bilgin21 Ocak 2014

    Yapılan şikayetler her zaman ve en kısa sürede tarafınıza ulaşıyor fakat hiç bir zaman sonucu tüketiciler tarafından memnuniyet ile karşılanmıyor bilgilendirilme dahi yapılmıyor. Kötü bir izlenim ve müşteri memnuniyetsizliği son safhalarda. Saygılarımla Bilgin ÖZKAN

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları