21 Mart 2013 #1698457

Ttnet'in Kampanyaları!

2 ay önce TTNET'ten Tam İsabet Kampanyası diye bir kampanya ile eve internet bağlattık. Telefon istemediğimiz tarifelerden Yalın İnternette nedense sabit ücret olduğu için pahalı geldi ve Tam isabet kampanyası denen sınırsız internet 44 TL + Telefon hattı da açık olan fakat sabit ücret olmadığı söylenen paket uygun geldiği için 12 ay taahhütle abonelik açtırdık. Sağolsunlar 2 gün içinde internet bağlandı. Ne hikmetse, sözleşmede faturanın hem e-posta adresine hem de basılı olarak ev adresine gelmesini istediğimizi belirtmemize rağmen 2 ay fatura gelmedi ve ilk ay 30 TL bilmem ne aboneliği diye bir sms mesajı ikinci ay ise, 61 TL'lik internet borcu olduğunu bildiren yine sms mesajı geldi

Kadir 40 Okunma

Cevaplar

 • Kadir11 Ekim 2013

  yorum yok

 • Kadir11 Ekim 2013

  Mail adresime posta göndererek değil de telefonla arayarak bana ulaşmanızı isterdim. Buradan anladığım; şikayetleri hala dikkate almıyorsunuz. Merak etmeyin taahhüt dolunca ne yapacağımız malum. Turksat hattı bizim binanın önüne de çekildiği an iş tamamdır. Zaten mecburiyetten ttnet bağlattık, o kadar..

 • Kadir27 Mart 2013

  Müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmeler malumunuz hiçbir zaman sonuç vermiyor, sadece müşterileri yıldırmaktan başka bir işe yaramıyor. Çözüm için aramanızı bekliyoruz, malum biz yeterince uğraştık ve sonuç alamadık. 12 Ay taahhütlü TAM İSABET KAMPANYASI'nın 44 TL yerine 61 TL olmasını hala çözemedik ve bir cevap da alamadık.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön