10 Eylül 2013 #2002984

TTNET'in Kampanya Faciası!

TTNET kampanyaları hakkında şikayetim var! Ne kadar ne biçim kampanya hazırlıyor bu şirketin kampanya departmanı? İnsanları saf yerine koyarcasına...


Fiber kullanan kişi normal dededen kalma kablolar ile internet hizmeti alandan daha hızlı ve düzgün hizmet alıyor fiyat 49-69 TL arasında aynı paketi ben dededen kalma teller üzerinden alıyorum
73 TL bayılıyorum nasıl mantıksız bir tarifedir nasıl mantıksız kampanyalardır bunlar. Bunları çözülmesini bekliyoruz.


Ayrıca yeni kampanya çıkmış 3'ü bir arada 49 TL ama biz faydalanamıyor muşuz! Faydalanmak istersek mevcut tarifemize 13/15 TL fark ödeyecekmişiz nasıl mantıksız bir uygulama.

Hacı 57 Okunma

Cevaplar

 • Hacı17 Eylül 2013

  hala bekliyoruz..

 • Hacı12 Eylül 2013

  Sayın TTNET Bahsettiğiniz Mail Tarafıma Ulaşmadı.. Nasıl Bir Mail bu PTT tarzı 1 ila 2 hafta içinde ulaşanlardan mı?

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hacı11 Eylül 2013

  Sayın TTNET A.Ş. Cevabınız İçin Teşekkür ederim. Fakat Hala Sorunuma Bir Çözüm Olamadınız ve Dönüş Yapmadınız.. Hala Bekliyorum.. Saygılarımla. Madur Müşteriniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön