03 Ocak 2014

TTNET'in Kalitesiz Hizmet İçin Yüksek Fatura Göndermesi!

TTNET faturam çok yüksek geldiği için TTNET müşteri hizmetlerini belirli aralıklarla 4 kere aradım. Fakat sistemlerde yapılandırma olduğu için bana bilgi veremeyeceklerini söylediler. Neyse daha sonra bana dönmelerini söyledim. Ama dönülmeyince de Sikayetvar.com sayfasına şikayetimi bildirdim. Daha sonra bana TTNET mail attı. Her nedense herkesin çok rahat ulaştığı irtibat numarama ulaşamamışlar.

Evet beni aradınız TTNET. Telefonumu açtım. Karşı taraftan bana hiç ses gelmedi. Orada birileri telefon görüşmesi yapıyor sesleri geliyor ama nedense kimse bana bir alo bile demiyor. Ayrıca internetiniz de çok kötü. Her gece kopukluk yaşıyorum. Geçen ayki faturamın da araştırılmasını istiyorum.

Betül 39 Okunma

Cevaplar

  • Betül20 Ocak 2014

    ttnet beni aradı.ama sorunuma çözüm üretmediği gibi klasik şeyler dinledim.ayrıca sebebini bilmediğim bir şekilde 5.25 kr luk bir fatura geldi ve nedeninide hiç bilmiyorum...internetimde eskisinden daha kötü

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön