06 Mart 2014

TTNET'in İş Günü Tanımı Nedir?

21 ocak 2014 tarihinde TTnet iletişim numarasını arayarak abone olmak istediğimi belirttim. 3 iş günü içinde bağlanır bilgisini aktardılar. Bugün 06.03.2014 ve henüz hiçbir işlem gerçekleştirilmedi. Bir de üstüne aradığım ve her seferinde bana bolca "yalnızca beklemem gerektiği ile ilgili bilgi vermekten başka bir şeye muktedir olamayan" call center yetkililerinin görüşmelermizin "hizmet kalitesi" açısından kayda alındığı bilgisinden yoksun olmaları da (kurum kimliği, imajı ve marka değeri gibi) son günlerin moda tabiri ile oldukça manidardı.

Buradan yetkililere sorum şu: Ey yetkililer, ben neden TTnet hizmetini alamıyorum? Lütfen bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

Volkan 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön