04 Şubat 2014 #2275285

TTNET'in İnternet Hizmeti Çok Kötü

TTNET in internet hizmeti çok başarısız. Gün aşırı Telekom'un destek hizmetlerini aramaktan bıktım. İnternetin yavaşlığına zaten söyleyecek söz bulamıyorum. O yetmezmiş gibi son aylarda herhangi bir hata vermeksizin internetimiz kesiliyor. Acaba şimdi geldi mi diye refresh yapmaktan bıktım. Hangi çağda yaşıyoruz? İnsanlar uzaya gidiyor siz daha bir interneti çözemediniz. Bir an önce bu sorun halledilmezse TTNET internetimi derhal başka bir sağlayıcı ile değiştireceğim.

İdil 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön