04 Ekim 2013

TTNET'in İnadı Yüzünden İnternetim Bağlanamıyor!

1 aydır internet bağlatmak için uğraşıyorum. Sorunu TTNET'e defalarca bildirmeme rağmen hala ilgilenen yok. Çağrı merkezini en az 20 defa aradım. Bant kaydı gibi hep anı cevap. Sinyal alamıyorum arıza kaydınızı oluşturduk gerekli birimler ilgilenecek. Gerekli birimleriniz şimdiye
kadar bizimle hiç irtibata geçmedi.


1 aydan beri TTNET bizi oyalıyor. Acil internet lazım. Sözleşme de imzaladık. Şu aşamada başka bir servis sağlayıcıya da başvuramıyorum.


Aslında konu basit; Benim bulunduğum binada fibernet yok bunu anlatmama rağmen ısrarla yalın fiber net bağladılar. Ben YalınNet istedim sistem onay vermedi diye fiber bağlantı yaptılar. Altyapınız olmadan fiber bağlantı yapıyorsunuz, sonrası malum...

Yusuf 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön