15 Mayıs 2013 #1798899

Ttnet'in İlgisizliği!

27/04/2013 tarihinde ttnet'e başvuruda bulundum. Evime geldiler tesisatta sorun var dediler. Evimdeki tesisatı değiştirdim ancak hala sinyal alamıyorum. Şikayetimi defalarca bildirdim. Hiç kimse hiç bir şekilde dönüş yapmıyor sadece kaydınız alındı demeyle yetiniliyor.


İptal edeceğimi bildirdiğimde modem ve kampanya ücretinin alınacağını söylüyorlar ben ne modem nede ttnet hizmetinden yaralandım. bu kadar ilgisiz karşımıza muhatap alacak kişi bulamıyoruz.

Mehmet 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön