30 Ocak 2014 #2265466

TTNET'in Hizmet Kesintileri ve İletişim Kopukluğu

Uzun süredir hizmet alıyor olduğumuz Türk Telekom ev telefonu, Adsl ve Tivibu servisleri ile ilgili kısa bir süre önce hizmet kalitesini arttırma yönlü bir ziyaret aldık. Gerek profesyonellik gerek zamanı verimli kullanma, gerekse titizlik konusunda takdir ettiğim Türk Telekom personelleri tarafından kablolar fiberoptik kablo ile değiştirildi. Ancak görüyorum ki tek modem üzerinden olan bağlantılarımız sürekli kesintiye uğramakta.


Tivibu üzerinden bağlantı kurduğumuz televizyonumuzun görüntüsü sürekli donmakta, telefonumuz bir kere çaldıktan sonra kendi kendini meşgule atmakta, internet bağlantımız da sürekli kopmaktadır.


Neticede ciddi anlamda iletişim kopukluğu yaşamaktayız.

Ceyhanbanar 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön