14 Temmuz 2014

TTNET'in Hizmet Kalitesi Sıfır Ve Arıza Kaydı Geri Dönüşleri Hikaye!

8.07.2014 tarihinden beri internetim kesik. O günden beri hemen hemen her gün arıza kaydı için başvuruyorum. Ya eve geldik siz yoktunuz diyorlar yada hiç gelmiyorlar. Verdikleri arıza kayıt numarasını da arayınca hizmet kalitesi süper ya açan yok.


Bir diğer yandan arıza kaydı için müşteri temsilcileri ile tekrar arıza kaydı oluşturuyorum fakat ya işlem yapmayı bilmiyorlar yada hizmet kalitesi süper! Ne hikmetse arıza kayıtlarım bir türlü sisteme geçmemiş gözüküyor. İnternetiniz de bir sorun varsa gidin adam tutun kendiniz çözüm bu sorunu.

Fatih 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön