22 Ocak 2014 #2250310

TTNET'in Hızı ve Haksız Yere Aldığı Paralar

TTNET aralık 2013 yılında ben 15 gün TTNET'i kullanamadım. Sık sık kopmalardan dolayı. Ben bunu TTNET'e bildirdim. Bana 15 günlük parayı düşeceklerini söylediler ama düşme olmadı. Bir de kotasız internet kullandığım halde internetin hızını 3 düşürüyorlar. Bak sen. Benim servis sağlayacımsan 7/24 tam akışlı sağlamak zorundadır. Oysa TTNET görevini yerine getirmekle birlikte bir de bana karşı ahkam kesiyorlar.


Yalın internet olduğu halde 24 ay telefon faturası ödedim. O zaman sen fazla para ödedin demediler. 1 anlaşmam olmama rağmen 3 ayda şişirik fatura ödedim. 5377**. Bir gün bunların hesabını soracak biri çıkar, adam gibi adam.

Yahya 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön