13 Eylül 2013 #2009858

TTNET'in Hız ve Kopma Sorunu!

30. 08. 13 tarihinde nakil olan hattım ile ilgili bir önceki şikayetimde belirttiğim sorunlar hallolmuş değil. Önceki şikayete cevap olarak "Ev tel. dan size ulaştık, siz açmadınız" gibi, yine müşteri suçlama odaklı çalışmışsınız. Şikayete Abn. Num. giriyorum sizin de çok iyi bildiğiniz üzere ben bir "Yalın İnternet(Ev Tel. Olmayan)" kullanıcısıyım.


Tarifem "8 Mbit'e Kadar", Didim çok küçük bir yer ve hattı bağlayan TTNET görevlisine göre santral evime yakınmış. Hızımın kopma sorunu olmadan 8Mbit'e alınıp, hızın ancak ve ancak AKK sonrası 3Mbit'e düşürülmesi gerektiğini vurgularım. Yine müşteri suçlama odaklı davranışınız ardından son çare olarak savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı bildiririm.

Burak 91 Okunma

Cevaplar

  • Burak14 Eylül 2013

    Şikayetimi, beni arayan müşteri temsilcisine kim ilettiyse(!), okumadan iletmiş. "Probleminiz düzeldi mi?" diye sorduğunda kendisine "Bir saniye, hız testi yapayım" dediğimde; "Sizin yalnızca kopma sorununuz yok mu?" şeklinde cevap verdi. Müşteriye verdiğiniz değer buysa Superonline, Uydunet, Dsmart vb. ISP'lere geçeceğimi şahsınıza bildiririm.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön